jQuery Carousel
line
Serwis i części
do Cupra

Cupra Łódź
Najlepszy łódzki salon Cupra

 
 

Zapraszamy do serwisu Cupra

zapraszamy do serwisu Jeśli kochasz sportowe samochody, uwielbiasz prędkość, adrenalinę i niezapomniane emocje to samochody marki CUPRA są stworzone właśnie dla Ciebie. Auto z prawdziwie sportowym DNA to właśnie CUPRA. Są to samochody prezentujące wyjątkowy design, w którym technologia połączona jest w idealnej harmonii z nowoczesną elegancją. Parametry pojazdów gwarantują wysokie osiągi, tak pożądane przez fanów szybkich aut. Poczuj ducha przygody z samochodem z naszego salonu.

W CUPperRA masz możliwość zakupu wymarzonego modelu CUPRY. Oferujemy samochody używane, jednak dajemy gwarancję ich wysokiej jakości. Wszystkie samochody przechodzą drobiazgów przegląd, dzięki czemu w Twoje ręce trafi w pełni sprawny egzemplarz, który zapewni bezpieczeństwo. W zależności od twoich preferencji dotyczących koloru, typu nadwozia czy wersji wyposażenia postaramy się sprowadzić Twój wymarzony pojazd.

Nasi doradcy służą pomocą przy wyborze modelu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące parametrów technicznych pojazdu oraz udziela wsparcia przy doborze najkorzystniejszej metody finansowania zakupu, przedstawiając możliwości kredytowania w różnych opcjach, aby dopasować ja do Twoich możliwości i wygody. Istnieje również możliwość pozostawienia w rozliczeniu starego auta, co otwiera drogę do negocjacji. U nas znajdziesz swój samochód marzeń.
 
 
black 10 line