jQuery Carousel
line
Serwis i części
do Cupra

Diagnostyka Cupra / tester Cupra
Naprawa Cupra w Łodzi

 
 

Zapraszamy do serwisu Cupra

zapraszamy do serwisu Jeśli wybierasz się w dalszą podróż, warto mieć pewność, że samochód nie zawiedzie w najbardziej niespodziewanym momencie. A może nadchodzi pora na przegląd techniczny? Niezależnie od powodu w CUPperRA specjaliści w dziedzinie diagnostyki samochodowej sprawdzą Twoja Cuprę, abyś miał pewność, że nie ma żadnych usterek technicznych, i cieszył się z bezpieczeństwa swojego samochodu podczas jazdy.

Testy przeprowadzane są przy użyciu wysoce specjalistycznych urządzeń opartych na diagnostyce komputerowej. Dzięki temu istnieje możliwość rzetelnego sprawdzenia wszystkich mechanizmów w samochodzie. Poza testami funkcjonowania silnika dokonamy także oceny układu kierowniczego, skrzyni biegów, sprawdzimy poziom płynów oraz stopień zużycia klocków i tarcz hamulcowych, a także stan ogumienia. Pomożemy uzyskać kompleksową wiedzę na temat stanu pojazdu oraz udzielimy wskazówek dotyczących ewentualnych inwestycji w poprawę bezpieczeństwa i wskażemy wszystkie mankamenty techniczne Twojego auta.
Oferujemy najwyższej jakości serwis prowadzony przez specjalistów, którzy podlegają wielu szkoleniom podnoszącymi kompetencje oraz uzupełniającymi wiedzę o najnowsze rozwiązania stosowane w pojazdach marki CUPRA. Dzięki nam będziesz miał pewność, że Twój samochód jest w doskonałej kondycji pozwalającej na wspólne bezpieczne przemierzanie wielu kilometrów dróg.
 
 
black 10 line