jQuery Carousel
line
Serwis i części
do Cupra

Blacharska naprawa Cupra
Najlepszy łódzki serwis Cupra

 
 

Zapraszamy do serwisu Cupra

zapraszamy do serwisu Samochód, aby cieszył i zachwycał, powinien być w znakomitej kondycji technicznej. Warto również zadbać o jego najbardziej zewnętrzną powłokę. Karoseria jest dla auta tym, czym dla człowieka skóra. Zadbana cieszy oko przez długi czas, jednak wszelkie jej mankamenty natychmiast rzucają się w oczy. Przypadkowe uszkodzenia powstałe na skutek szkód parkingowych, drobne zadrapania, czy ślady korozji mają ogromny wpływ na wygląd całego pojazdu.

W CUPperRA przywrócimy karoserii Twojej CUPRY dawny blask. Nasi profesjonalni blacharze i lakiernicy sprawią, że nie pozostanie nawet najmniejszy ślad po niefortunnych zdarzeniach. Wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane są przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które pozwalają na usunięcie różnego rodzaju uszkodzeń czy ubytków. Dzięki licznym szkoleniom nasi pracownicy poznają wszelkie nowinki technologiczne z zakresu reparacji karoserii, możesz mieć zatem pewność, że oddajesz samochód w dobre i wykwalifikowane ręce.

Dzięki nam z Twojego ukochanego auta znikną wszelkie otarcia, wgniecenia, ślady korozji, czy ubytków lakieru. Każda szkoda parkingowa pryśnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a Ty wyjedziesz lśniącym, przykuwającym spojrzenia autem i będziesz się mógł rozkoszować pięknem i elegancją swojej sportowej CUPRY.
 
 
black 10 line